Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 20.04.2010, 19:28
strzelic 2 bramkę i po problemie, kurde....:/

Ej Panowie, trzeba zrobić ranking sędziów którym będziemy się odwdzięczać za podjęte złe decyzje!!! Piekło im zgotować!!!!!
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 20.04.2010 o godz. 19:32.
Odpowiedz cytując