Cytat:
|
Nie ma co się żalić, tylko trzeba uważać. Wszechobecna podnieta grą Amiki wśród mediów sprawia że PZPNowi bardzo zależy na utrudnieniu życia Wiśle w walce o mistrza co skutkuje sypanie kartkami w takich a nie innych sytuacjach...
|
Puknij się w czoło, nie bredź, jakieś teorie spiskowe. Zachował się jak junior. Slask nic nie gra, to mógł sobie darowac, gdyby to jeszcze faul był, a nie jakies dziecinne zachowanie.