|
nie no ****a ... obiektywizm w ch.. koles wjezdza Diazowi jak ten Wasilewskiemu i zoltko.. a Glowa dostaje za jakas po.......ke to samo.
tu juz nie chodzi o mecz z Amika, nie z nimi to z kims innym by nie gral.. dla mnie to i lepiej ze z nimi nie zagra, bo MP zdobywa sie z Odrami i Piastami
alez oni sie bawia z nimi.. :| nie kombinowac tylko strzelic gola
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 20.04.2010 o godz. 19:25.
|