Temat
:
[24. kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, sobota 10.04.2010 18:15
Wyświetl pojedynczy post
kuba16
Member
Od: 02.2006
Offline
#
210
20.04.2010, 19:20
nie ma to jak nadrabiac braki techniczne(gdyby mu pilka nie doskoczyla Malecki szedlby 1 na 1) rekami.
wiekszego idiotyzmu nie widzialem.
kuba16
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba16
Znajdź inne posty napisane przez kuba16