Cytat:
co urwał ,chyba sobie noge ,zreszta Lobodzinski to najlepszy gracz... z taka gra bedziez Lechem powtorka z zeszlego roku 1-4
Boguski spie*dolil 2 sytuacje
|
nie wypada sie nie zgodzic. W ogole to jestesmy prze chujami i powinnimy nie istniec.Bron Boze zebysmy wygrali z Lechem bo jak z nimi wygramy to napewno przegramy z Legia i Cracovia i w ogole z taka gra to do chuja sie nadajemy.
Nie ma to jak na wszystko narzekac i co by nie było to zawsze pisac ze jest sie najgorszym. **** wie komu ty kibicujesz.
Co do Łobo to oczywiscie mniej strat niz zawsze ale kurcze jego gra opiera sie na graniu przy linii i jedynie wrzutkach. Wiem ze napewno ma takie zalozenia taktyczne ale moim zdaniem poniekad boi sie wejsc w srodek pola, oddac strzal czy cos. Raz w tym meczu zszedl do srodka, uderzyl i pilka prawie wyszla w aut ;/ masakra, moim zdaniem Łobo troszke odbudowal sie psychicznie ale nadal nie na tyle zeby wejsc do srodka i strzelic bo nadal sie boi ze znowu pilka przeleci 15 metrow od bramki. Szkoda chłopa bo napewno sie meczy z tym a i my nie mamy z niego pelnej satysfakcji.
A mecz jak mecz, nie za dobry ale cieszy to ze przewazamy i Slask nie stwarza groznych sytuacji przy ktorych podnosi sie cisnienie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.