|
Jak ktos gada ze gramy slabo to juz chyba zapomnial jak "gralismy" jeszcze niedawno... Golym okiem widac juz ze Kasper naszym wtlukl do lbow ze maja grac klepa i po ziemi. Co prawda jest duz strat, ale niema w tym nic dziwnego, jak sie przez 2 sezony uskutecznialo wybijanie na chama pily to ciezko odrazu sie spowrotem przezucic na granie szybko po ziemi. W kazdym razie mi sie naprawde przyjemnie oglada mecz. Ladnie gramy, duzo klepiemy, Slask i duzo w tym zasluga naszych, tak trzymac!
"WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER" THE WHITE STAR DIVISION
|