Wyświetl pojedynczy post
krzysiek92
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Kraków>Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15712
Stary 20.04.2010, 19:03
David. napisał(a):Wyświetl post
Orientuje się ktoś, czy w NON IRON na Św. Marka, będzie możliwość obejrzenia dzisiejszego meczu? Pub stricte sportowy, więc nie powinno być problemów? Był ktoś, kiedyś?
w Non Iron przede wszystkim RUGBY a jeżeli chodzi o całą resztę to zależy jak trafisz...
Odpowiedz cytując