David. napisał(a):

|
Orientuje się ktoś, czy w NON IRON na Św. Marka, będzie możliwość obejrzenia dzisiejszego meczu? Pub stricte sportowy, więc nie powinno być problemów? Był ktoś, kiedyś?
|
w Non Iron przede wszystkim RUGBY

a jeżeli chodzi o całą resztę to zależy jak trafisz...