grzesiek632 napisał(a):

Powiedz że żartujesz..
Jak dla mnie najlepszy mecz zagralismy z Zagłębiem w Lubinie.
|
czemu mam żartować ? ... w przeciągu całego sezonu zagraliśmy na prawdę mało meczów, które mogły by się podobać... a swoją drogą czy ja napisałem, że to najlepszy mecz Wisły w tym sezonie?
a tak na marginesie to zaczyna się wszystko konsolidować, widać rękę Kaspra.