Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 20.04.2010, 19:01
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Powiedz że żartujesz..
Jak dla mnie najlepszy mecz zagralismy z Zagłębiem w Lubinie.
czemu mam żartować ? ... w przeciągu całego sezonu zagraliśmy na prawdę mało meczów, które mogły by się podobać... a swoją drogą czy ja napisałem, że to najlepszy mecz Wisły w tym sezonie?
a tak na marginesie to zaczyna się wszystko konsolidować, widać rękę Kaspra.
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 20.04.2010 o godz. 19:04.
Odpowiedz cytując