Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 20.04.2010, 18:57
do 40 min z piłkarzy Slaska nasi robili .. nieudacznikow, robiac z nimi co chcieli.. przez co duzo fajnych akcji, ale tez sporo kombinacji .. i dlatego tylko 1-0, wiem, paradoks, ale ja tak to widzialem
Slask tylko raz zagrozil naszej bramce kiedy to Pawelek fantastycznie interweniowal
pozostaje ich przycisnac

na + Malecki i Lobodzinski... dobra gra skrzydlami
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 20.04.2010 o godz. 18:59.
Odpowiedz cytując