Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 20.04.2010, 18:38
S.......il?

bardzo ladna akcja, pilka nie leciala po ziemi tylko przyjal na klate i strzelil..
bardzo fajne akcje Wisly..

Slask jak na razie zamroczony.. trzeba to wykorzystac..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 20.04.2010 o godz. 18:40.
Odpowiedz cytując