Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 20.04.2010, 18:34
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
o jeny!!!!:/
Channel - 56947 sopcast

21min- Łobo urwał!
co urwał ,chyba sobie noge ,zreszta Lobodzinski to najlepszy gracz... z taka gra bedziez Lechem powtorka z zeszlego roku 1-4

Boguski spie*dolil 2 sytuacje
Ostatnio edytowane przez AS82 : 20.04.2010 o godz. 18:37.
Odpowiedz cytując