Wyświetl pojedynczy post
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 20.04.2010, 17:36
Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny ale nie tylko ze względu ,że 3 pkt które muszą być.
Myślę ,że dziś dowiemy się dużo o tym czy jesteśmy w stanie obronić tytuł.
Jeżeli nie będzie widocznej poprawy w grze i wygramy fartem po słabej grze ,to nie liczyłbym na wiele w dalszej walce o mistrzostwo. No chyba ,że Lech złapie doła i też będzie gubił punkty.

Trzeba dzisiaj pokazać klasę i myślę ,że stać nas na to.

typuje 3-0
Ostatnio edytowane przez MaG* : 20.04.2010 o godz. 17:42.
Odpowiedz cytując