|
Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny ale nie tylko ze względu ,że 3 pkt które muszą być.
Myślę ,że dziś dowiemy się dużo o tym czy jesteśmy w stanie obronić tytuł.
Jeżeli nie będzie widocznej poprawy w grze i wygramy fartem po słabej grze ,to nie liczyłbym na wiele w dalszej walce o mistrzostwo. No chyba ,że Lech złapie doła i też będzie gubił punkty.
Trzeba dzisiaj pokazać klasę i myślę ,że stać nas na to.
typuje 3-0
Ostatnio edytowane przez MaG* : 20.04.2010 o godz. 17:42.
|