Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 20.04.2010, 17:31
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Oczekuje zobaczyć zespół poukładany taktycznie,grający na świeżości. Jesli po takiej przerwie nie zaprezentują nic nowego od tego co dotychczas pokazywali to znaczy,że jestesmy w wielkich opałach,a Skorża nie potrafi przygotować zespołu w ogóle. Nie tylko,że nie potrafi wstrzelić się z formą,ale w ogóle że jest cienki. Bedzie to tzw potwierdznie ostateczne. Bo,że jest cienutcy wiemy.
Nie, jeśli teraz, po ponad 2 tyg. przerwy i spokojnych treningów nie nastąpi żadna zmiana na plus w grze zespołu, będzie to źle świadczyło już o Kasperczaku, a nie Skorży.

Przez tak długi okres czasu (w niektórych ligach tylko trwają całe przerwy między poszczególnymi rundami) naprawdę można sporo poprawić i przeorganizować zespół taktycznie. Jeśli to nie nastąpi, nie można będzie w żaden sposób rozgrzeszać Kasperczaka. Oczywiście w niczym to nie zmieni także wcześniejszych błedów Skorży - ale żaden bład nie może trwać wiecznie i żaden nie jest nie do przynajmniej częściowego poprawienia.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując