Wyświetl pojedynczy post
matssman
Junior Member
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6189
Stary 20.04.2010, 17:02
Boleck --> widzisz natomiast ja i moi znajomi nie widzieliśmy w tym nic złego, w końcu ta Krypta po coś jest, a rzadko przychodzi kilkaset tysięcy ludzi na pogrzeb "zwykłego" człowieka.
Ale zgadzam się z Tobą, że mogło się to niektórym nie podobać oczywiście mają prawo, w końcu każdy z nas ma natomiast nie rozumiem tych ludzi co prostestowali, wrzeszczeli, pisali petycje w czasie żałoby!
Chamstwo, zwykłe chamstwo bez wyczucia sytuacji!. Dzieci Michnika z obłędem w oczach.