Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 20.04.2010, 16:57
Taki skład, czy ty taki chcesz ?
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
wiadomo że niepodoba mi się jego gra ;/ gra zbyt statycznie jak na skrzydłowego ;/ Dla mnie skrzydłowy to taki co kiwie jak Messi, drybluje 4 zawodników i dośrodkowywuje na głowe i brama !! to jest mecz a nie jak koleś biegnie i boi się przejść zawodnika, bo straci piłkę i wycofuje do tyłu czy chociażby do defensywnego pomocnika co nie gdzie piłke posłać. Gramy taki futbol bo mamy takich skrzypków i żaden trener nie zmieni tego stylu
Musze się zgodzić. Już Łobo odważniejszy, stara się tę przewagę na skrzydle zrobić. Ma ten swój jeden zwód, ale próbuje. Jak to mawiał Brus Lee : "Nie obawiam się kogoś, kto trenuje 10000 kopnięć, ale tego, który 10000 razy trenował jedno kopnięcie.
Ostatnio edytowane przez tofik : 20.04.2010 o godz. 17:00.
..
Odpowiedz cytując