Boleck napisał(a):

|
Co to znaczy zachowuje się po gówniarsku bo nie kumam?
|
no na przyklad w czasie trwania żałoby wezwania na różnych portalach do bojkotowania decyzji o pochówku na Wawelu (to z ubiegłego tygodnia).
Z wczesniejszych: rzucanie haseł typu: schowaj babci dowód, wyciąganie z zachowań niezyjącego dziś orezydenta samych "wpadek" i ubolewanie, że ten typ ośmiesza nas przed całym światem, podczas gdy w tygodniu podczas żałoby te same media, które sterowaly zachowaniem i "poglądami" gówniażerii krytykując go za wszystko, nawet za to, że kichnął, prześcigają sie w wychwalaniu jego erudycji, ciepła i bezpośredniości.
Gówniażeria to szerzej w tym kontekście: podatność pryszczy na manipulację przez media walczące z PiS od chwili wygrania wyborów parlamentarnych przez PiS i objecia funkcji prezydenta przez Lecha Kaczyńskiego.
Mógłbym wymieniac bez końca, ale i tak zrozumiałem, że zadając pytanie nie oczekiwałeś poważnej odpowiedzi bądź oczekiwałeś odpowiedzi, ktorą można byłoby wyśmiać
tak przy okazji: jak ocenicie takie zachowanie: mąż jest dyrektorem wydawnictwa, ktore zaraz po katastrofie w Smoleńsku wydało książkę o Prezydencie reklamujac ją na plakatachw Krakowie a jego żona jako pierwsza nawoływała do bojkotu pochowku na Wawelu podkreslając, że będzie zbierała podpisy pod petycja o usuniecie pary prezydenckiej z Wawelu?