Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6184
Stary 20.04.2010, 16:32
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Jak wiemy pod kurią nie było więcej niż 1500 osób - czy jest to "duża część mieszkańców" ? Bez kitu.
Czy to że w paradzie antygejowskiej wzięło udział 1000 osób oznacza ze pozostałe 999 tys to geje? Z takimi argumentami to się możesz schować