BRTS39 napisał(a):

Sorry że taki off top ale co to znaczy nie lubie Kirma? nie podoba Ci sie jako męzczyzna ? czy jak? może zły charakter? chyba tez nie. Moze nie gra wysmienicie ale walczy.
|
wiadomo że niepodoba mi się jego gra ;/ gra zbyt statycznie jak na skrzydłowego ;/ Dla mnie skrzydłowy to taki co kiwie jak Messi, drybluje 4 zawodników i dośrodkowywuje na głowe i brama !!

to jest mecz a nie jak koleś biegnie i boi się przejść zawodnika, bo straci piłkę i wycofuje do tyłu czy chociażby do defensywnego pomocnika co nie gdzie piłke posłać. Gramy taki futbol bo mamy takich skrzypków i żaden trener nie zmieni tego stylu