Wyświetl pojedynczy post
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.04.2010, 15:50
sorki za słowa ale czuje że dzisiaj będzie X ..oby się to nie spełniło oczywiście ale jak chłopcy nie będą zapitalać to Śląsk nas skarci to tylko moje zdanie Rysio Tarasiewicz = emocje gwarantowane
WISŁA& BARCA RULEZZ
Ostatnio edytowane przez vip2008 : 20.04.2010 o godz. 15:52.
Odpowiedz cytując