Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 20.04.2010, 15:46
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe w jakim składzie wybiegniemy w pomocy? Jak dla mnie to najlepiej z Kirmem na lewej chociaż go nie lubie zbytnio ale mam nadzieję, że teraz będzie prezentował dobrą formę Łobo na prawej a w ataku Brozio z Boguskim Wychodzi mi na to że Mały z Pietą na ławce ;D

Sorry że taki off top ale co to znaczy nie lubie Kirma? nie podoba Ci sie jako męzczyzna ? czy jak? może zły charakter? chyba tez nie. Moze nie gra wysmienicie ale walczy.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując