Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 20.04.2010, 15:12
Ciekawe w jakim składzie wybiegniemy w pomocy? Jak dla mnie to najlepiej z Kirmem na lewej chociaż go nie lubie zbytnio ale mam nadzieję, że teraz będzie prezentował dobrą formę Łobo na prawej a w ataku Brozio z Boguskim Wychodzi mi na to że Mały z Pietą na ławce ;D
Odpowiedz cytując