Ciekawe w jakim składzie wybiegniemy w pomocy? Jak dla mnie to najlepiej z Kirmem na lewej chociaż go nie lubie zbytnio ale mam nadzieję, że teraz będzie prezentował dobrą formę

Łobo na prawej a w ataku Brozio z Boguskim

Wychodzi mi na to że Mały z Pietą na ławce ;D