Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Boleck
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
6175
20.04.2010, 15:07
MCDave
napisał(a):
Ojciec Rydzyk w Radiu Maryja. Poważnie.
o żesz, wiedziałem, że nie należy traktować tego serio.
Boleck
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Boleck
Znajdź inne posty napisane przez Boleck