sandbender napisał(a):

Halo halo
Ale ceny karnetów na Legii to cena za CAŁY sezon, a nie rundę.
To nie jest wiele drożej niż u nas.
|
Zgadza się. Ja się śmieję tylko z cen dla kibiców gości. U nas na D pewnie ceny będą wyglądały podobnie jak i na ich tej nowej "żylecie", a jak będzie na nowych sektorach ABC, to nikt nie wie, ale przeczucia mam baaaardzo złe. Liczę, że jednak do takich absurdów jak na Legii (ok 600 za rundę) nie posuną się nasi działacze, ale pewnie drogo będzie.
