|
siema! Co zrobić żeby możliwe było oglądanie Naszego stadionu z pierwszej kamerki? trzeba zainstalować QT to wiem. Ale po zainstalowaniu nadal mi nie hula. Jest tylko taki komunikat: W razie problemów z wyświetlaniem obrazu w pluginie do Quicktime'a, proszę kliknąć na nim prawym przyciskiem myszy i odblokować w firewallu Windowsa., wie ktoś może co i jak?
Dzięki za pomoc!
Pozdro!
 I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!
Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
|