Temat
:
[24. kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, sobota 10.04.2010 18:15
Wyświetl pojedynczy post
Mussolini
Senior Member
Od: 12.2006
Offline
#
156
20.04.2010, 13:30
No i właśnie nie, bo teraz są remonty w centrum i 15 jedzie z Cmentarza Rakowickiego.
http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=154
Niestety teraz trzeba pokombinować, żeby na stadion dojechać.
Mussolini
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mussolini
Znajdź inne posty napisane przez Mussolini