Wyświetl pojedynczy post
Mussolini
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 20.04.2010, 13:30
No i właśnie nie, bo teraz są remonty w centrum i 15 jedzie z Cmentarza Rakowickiego.
http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=154

Niestety teraz trzeba pokombinować, żeby na stadion dojechać.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic29329_7.gif

Odpowiedz cytując