Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
15699
20.04.2010, 11:16
Przecież basztowa jest remontowana na skrzyżowaniu z Długą, więc musieli zmienić trasę żeby zachować normalną przepustowość ruchu w okolicach Placu Wszystkich Świętych. Jak się skończy remont to pewnie wszystko wróci do normy.
Jot
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Jot