Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15696
Stary 20.04.2010, 10:16
Proud napisał(a):Wyświetl post
Jak najlepiej dojechać pod stadion Hutnika z okolic MS AGH?
501, 139, tramwaj 4
Co do 501 i 4 to musisz się przesiąść na Placu Centralnym w 174 albo 15.
Co do 139 to możesz się przesiąść w 153 albo w 123 najlepiej gdzieś w okolicach przystanku Bieńczyce albo Dunikowskiego z racji tego że w tamtych okolicach jest wiara Wiślacka (153 i 123 wysiadasz na Klasztornej).
Odpowiedz cytując