Proud napisał(a):

|
Jak najlepiej dojechać pod stadion Hutnika z okolic MS AGH?
|
501, 139, tramwaj 4
Co do 501 i 4 to musisz się przesiąść na Placu Centralnym w 174 albo 15.
Co do 139 to możesz się przesiąść w 153 albo w 123 najlepiej gdzieś w okolicach przystanku Bieńczyce albo Dunikowskiego z racji tego że w tamtych okolicach jest wiara Wiślacka

(153 i 123 wysiadasz na Klasztornej).