Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
POIUYT
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
2739
20.04.2010, 10:15
wolna wejsciowka na sektor 2;
odbior pod sektorem zaraz przed meczem;
koszt 20zl;
priv
POIUYT
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do POIUYT
Odwiedź stronę domową użytkownika POIUYT!
Znajdź inne posty napisane przez POIUYT