Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6836
Stary 20.04.2010, 09:39
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/4843

O takim marzyłem
bo to jest reklama budynku
nie meczu piłkarskiego

znaczy się
obejrzyj sobie knajpy, butiki, polansuj się/pokaż z warszawskimi celebrytami
strzel fotkę na portal społecznościowy, pogadaj o dupie maryny...
wskaż palcem na któregoś z prowadzących "dzień dobry TVN" ewentualnie może być pogodynka

a mecz...
jak k*rwa mecz

tutaj jest całość
http://www.youtube.com/watch?v=QTyRd3qS_PQ
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 20.04.2010 o godz. 12:19.
Odpowiedz cytując