pan_premier napisał(a):

bo to jest reklama budynku

nie meczu piłkarskiego
znaczy się
obejrzyj sobie knajpy, butiki, polansuj się/pokaż z warszawskimi celebrytami
strzel fotkę na portal społecznościowy, pogadaj o dupie maryny...
wskaż palcem na któregoś z prowadzących "dzień dobry TVN" ewentualnie może być pogodynka
a mecz...
jak k*rwa mecz
tutaj jest całość
http://www.youtube.com/watch?v=QTyRd3qS_PQ
