Wyświetl pojedynczy post
Byku
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15692
Stary 20.04.2010, 09:34
Taka sytuacja :
Dojechały mnie kanary. Spisały z nieważnej legitymacji studenckiej( była ważna do 09.2009). Tak w ogóle to nie wiem dlaczego ją dalej mam . I nie przyjąłem mandatu. Da się z tego jakoś wywinąć? Jaką obrać taktykę?
Wściekły byk!
Odpowiedz cytując