Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Byku
Senior Member
Od: 12.2002
Offline
#
15692
20.04.2010, 09:34
Taka sytuacja :
Dojechały mnie kanary. Spisały z nieważnej legitymacji studenckiej( była ważna do 09.2009). Tak w ogóle to nie wiem dlaczego ją dalej mam
. I nie przyjąłem mandatu. Da się z tego jakoś wywinąć? Jaką obrać taktykę?
Wściekły byk!
Byku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Byku
Znajdź inne posty napisane przez Byku