Marszałek napisał(a):

Dzięki za odpowiedź, sam przyznasz, że jednak jest trochę niewiadomych, a sprawa jest szalenie ważna. Myślę, że warto monitorować ten temat aby za kilka lat przynajmniej wiedzieć z miejsca czemu powstała gazowa komisja sledcza

to tak pół żartem pół serio.
Ten artykuł(nie licząc wzmianki o oligarchi itp...) to kopia artykułu z onetu, gdzie również było wspomniane o 1% od zysków i jeśli się to potwierdzi to będzie to wtopa na skalę światową.
Dług publiczny przekroczył już w Polsce 50% PKB i czy aby taki gaz nie mógł pomóc nam w jego spłacie
Pozdrawiam