Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15691
Stary 20.04.2010, 09:29
bieniuTS napisał(a):Wyświetl post
Mam kolejne pytanie odnośnie allegro, a ściślej o opcję "płacę z allegro".
Sprzedałem buty i gość zapłacił mi właśnie w taki sposób, mimo, że nawet nie zdążyłem podać mu mojego nr-u konta. Wpłata jest odnotowana tylko w allegro, a na moim koncie bankowym jeszcze się nie pojawiła.
Mam jeszcze poczekać (bo aukcja skończyła się dopiero wczoraj) czy trzeba jakoś zażądać by allegro przelało to na moje konto?

Dzięki z góry za odp i pozdrawiam
Za Allegro: "System Płacę z Allegro polega na przyjmowaniu przez PayU S.A wpłat pieniężnych przekazanych przez Kupującego, które na jego polecenie, w terminie nie dłuższym niż trzy dni robocze od dokonania wpłaty, przekazywane są na rachunek wskazany przez Sprzedającego."
Polecam czytać regulaminy, masz tam wszystko napisane.
"Nawet jeśli serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem za Wisłę,,,"
Odpowiedz cytując