|
Mam kolejne pytanie odnośnie allegro, a ściślej o opcję "płacę z allegro".
Sprzedałem buty i gość zapłacił mi właśnie w taki sposób, mimo, że nawet nie zdążyłem podać mu mojego nr-u konta. Wpłata jest odnotowana tylko w allegro, a na moim koncie bankowym jeszcze się nie pojawiła.
Mam jeszcze poczekać (bo aukcja skończyła się dopiero wczoraj) czy trzeba jakoś zażądać by allegro przelało to na moje konto?
Dzięki z góry za odp i pozdrawiam
|