Wyświetl pojedynczy post
bieniuTS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15690
Stary 20.04.2010, 09:20
Mam kolejne pytanie odnośnie allegro, a ściślej o opcję "płacę z allegro".
Sprzedałem buty i gość zapłacił mi właśnie w taki sposób, mimo, że nawet nie zdążyłem podać mu mojego nr-u konta. Wpłata jest odnotowana tylko w allegro, a na moim koncie bankowym jeszcze się nie pojawiła.
Mam jeszcze poczekać (bo aukcja skończyła się dopiero wczoraj) czy trzeba jakoś zażądać by allegro przelało to na moje konto?

Dzięki z góry za odp i pozdrawiam
Odpowiedz cytując