Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5432
Stary 20.04.2010, 08:06
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
M.in. Mariusz Pawełek i Marcin Juszczyk wezmą udział w imprezie charytatywnej "Trenuj z mistrzem - podaruj oddech!"

www.trenujzmistrzem.com
a z kim beda trenowac ? (sorry, nie moglem sie powstrzymac - tak na serio oczywiscie to ladnie z ich strony,
ze reprezentuja Wisle w takiej akcji
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując