Żmijka napisał(a):

M.in. Mariusz Pawełek i Marcin Juszczyk wezmą udział w imprezie charytatywnej "Trenuj z mistrzem - podaruj oddech!"
www.trenujzmistrzem.com
|
a z kim beda trenowac ? (sorry, nie moglem sie powstrzymac

- tak na serio oczywiscie to ladnie z ich strony,
ze reprezentuja Wisle w takiej akcji