Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KrZysIeK_TSW
Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2738
Stary 20.04.2010, 05:46
Sprzedam bilet na dzisiejszy mecz ze Sląskiem na sektor 3, ponieważ kolega nie da rady isć.
odbiór pod sektorem 3 przed meczem
Koszt 20 zł
prosze o PW

//nieaktualne
Ostatnio edytowane przez KrZysIeK_TSW : 20.04.2010 o godz. 06:54.
Odpowiedz cytując