Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KrZysIeK_TSW
Member
Od: 10.2006
Offline
#
2738
20.04.2010, 05:46
Sprzedam bilet na dzisiejszy mecz ze Sląskiem na sektor 3, ponieważ kolega nie da rady isć.
odbiór pod sektorem 3 przed meczem
Koszt 20 zł
prosze o PW
//nieaktualne
Ostatnio edytowane przez KrZysIeK_TSW : 20.04.2010 o godz. 06:54.
KrZysIeK_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KrZysIeK_TSW
Znajdź inne posty napisane przez KrZysIeK_TSW