Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6148
Stary 19.04.2010, 23:16
orzeu napisał(a):Wyświetl post
a gdzie ty widzisz zrownanie wszystkich ludzi z facebooka z gowniazeria?
jak ktos napisze "gowniarze z Krakowa" to rozumiesz to jako opinie o milionie ludzi?
Patrząc na retorykę niektórych - no sorry. Facebook stał się teraz największym wrogiem uczciwych i godnych Polaków. To na prawdę zakrawa na kpinę. W mediach słyszę o Facebookowym proteście, tak jakby pod kurię przyszło 1000 duchów. Już kiedyś pytałem, jaka różnica czy skrzyknęliby się za pomocą tam-tamów, telegrafu, telefonu czy Facebooka?

Chodzi też o wspomnianą kulturę dyskusji. Nikt z przeciwników nie pisał o "starych dziadach spod krzyża katyńskiego", a gówniarz określeniem neutralnym nie jest.

(Panie moderatorze miałeś się nie odnosić do moich wypowiedzi i byłoby miło gdybyś się tego trzymał.)
Ostatnio edytowane przez MCDave : 19.04.2010 o godz. 23:36.
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.