Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6143
Stary 19.04.2010, 22:58
MCDave napisał(a):Wyświetl post


Właśnie ja nie wiem co to jest ta gówniarzeria. Słyszę tylko notoryczne obrażanie kilku milionów Polaków posiadających konto na Facebookui. Patrząc na tę retorykę z boku można by niestety uznać że większość "jadących" po użytkownikach FB nigdy tego serwisu nie widziała i z niego nie korzystała.
a gdzie ty widzisz zrownanie wszystkich ludzi z facebooka z gowniazeria?
jak ktos napisze "gowniarze z Krakowa" to rozumiesz to jako opinie o milionie ludzi?
WISŁA PANY !!