MCDave napisał(a):

Właśnie ja nie wiem co to jest ta gówniarzeria. Słyszę tylko notoryczne obrażanie kilku milionów Polaków posiadających konto na Facebookui. Patrząc na tę retorykę z boku można by niestety uznać że większość "jadących" po użytkownikach FB nigdy tego serwisu nie widziała i z niego nie korzystała.
|
a gdzie ty widzisz zrownanie wszystkich ludzi z facebooka z gowniazeria?

jak ktos napisze "gowniarze z Krakowa" to rozumiesz to jako opinie o milionie ludzi?