Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6139
Stary 19.04.2010, 22:50
Kocur napisał(a):Wyświetl post
A Cimoszewicz?

Nie przypuszczałem że to powiem ale całkiem poważnie się dzisiaj zastanawiałem czy to nie jest do końca tak głupi wybór ... mówiąc inaczej - mniejsze zło - bo na pewno nie Bronek :/
Dla mnie to nie żaden jest wybór.

Z Cimoszewiczem jest taki problem, że on flirtuje z PO i raczej nie da się namówić na start w wyborach, w których jego szanse są nikłe. Mógłby odebrać trochę głosów Komorowskiemu, fakt, ale czy wystarczyłoby to na drugą turę? Pozycja SLD już nie ta sama, jak przed pięciu laty, musiałby pójść z PO na noże, co w tej chwili wydaje się niemożliwe wizerunkowo. Wyglądałoby to pewnie tak, że z jednej strony PiS, z drugiej wojna między PO i SLD. Mogłoby się to skończyć wygraną PiS-u w pierwszej turze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.04.2010 o godz. 22:54.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!