Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6824
Stary 19.04.2010, 22:00
o Grzelaku;
szczekanie pismaków.
Mnie tam się podoba, że gościu ma własne zdanie i nie czai się, by je pokazać.
Żadna sztuka lizać rowa, obojętne komu, byleby być uznanym za fajnego.
To umie każda gnida.
Ostatnio edytowane przez harthausen : 19.04.2010 o godz. 22:02.


Odpowiedz cytując