|
o Grzelaku;
szczekanie pismaków.
Mnie tam się podoba, że gościu ma własne zdanie i nie czai się, by je pokazać.
Żadna sztuka lizać rowa, obojętne komu, byleby być uznanym za fajnego.
To umie każda gnida.
Ostatnio edytowane przez harthausen : 19.04.2010 o godz. 22:02.
|