Kowalski napisał(a):

|
Wolfy Twój drugi post został właściwie skomentowany przeze mnie powyżej. Napiszę jeszcze raz kultura w dyskusji i argumenty. Pozdrawiam.
|
Oj, nakryłeś mnie - jestem źle wychowany, nie szanuję innych, nie mam argumentów (nie wiem też czego miałyby one dotyczyć, co pewnie również źle o mnie świadczy).
Cóż, dziewczyny lubią złych chłopców
Projekcja - jakie ładne słowo. Takie "mądre", szczególnie właściwie użyte

Wybacz, nie będę tłumaczył żartu.
No to porozmywaliśmy temat, pozajmowaliśmy się psychoanalizą dla ubogich (duchem) - wystarczy. Przecież nie o mnie tu chodzi...
Gdybyś chciał mi jeszcze coś na mój temat przekazać, zrób to na priv. Pisałem to wielokrotnie - możliwość lepszego poznania siebie jest dla mnie nagrodą samą w sobie, więc się nie krępuj. Czekam z niecierpliwością.