Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6123
Stary 19.04.2010, 21:33
Kowalski napisał(a):Wyświetl post
Wolfy Twój drugi post został właściwie skomentowany przeze mnie powyżej. Napiszę jeszcze raz kultura w dyskusji i argumenty. Pozdrawiam.
Oj, nakryłeś mnie - jestem źle wychowany, nie szanuję innych, nie mam argumentów (nie wiem też czego miałyby one dotyczyć, co pewnie również źle o mnie świadczy).
Cóż, dziewczyny lubią złych chłopców

Projekcja - jakie ładne słowo. Takie "mądre", szczególnie właściwie użyte Wybacz, nie będę tłumaczył żartu.

No to porozmywaliśmy temat, pozajmowaliśmy się psychoanalizą dla ubogich (duchem) - wystarczy. Przecież nie o mnie tu chodzi...
Gdybyś chciał mi jeszcze coś na mój temat przekazać, zrób to na priv. Pisałem to wielokrotnie - możliwość lepszego poznania siebie jest dla mnie nagrodą samą w sobie, więc się nie krępuj. Czekam z niecierpliwością.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.04.2010 o godz. 21:37.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!