Tylko_Wisła! napisał(a):

|
Miałem tak kiedyś jak grałem jako administrator , żeby sobie pograć w FM-a musiałem sie przelogować na gościa.Spróbuj może u Ciebie też zadziała.
|
Dzięki wielkie !! Działa

Ale kurcze dlaczego grając tyle czasu nic mi się nie działo, a w pewnym momencie takie cuś wyskoczyło:/
No ale ważne, że działa
A tak btw. to nie wierzę, że mając tak dobry sprzęt jakikolwiek wyciek pamięci może mieć miejsce:/ BO później wyskakiwało, że brakuje pamięci wirtualnej:/
Tak na marginesie to podam dane kompa:
procesor Intel Core Duo 2,5 ghz
Ram 2gb ddr2
grafika GeForce 9600 gt 512mb
I kurde nie chce mi chodzić FM ?