Wyświetl pojedynczy post
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3366
Stary 19.04.2010, 21:32
Tylko_Wisła! napisał(a):Wyświetl post
Miałem tak kiedyś jak grałem jako administrator , żeby sobie pograć w FM-a musiałem sie przelogować na gościa.Spróbuj może u Ciebie też zadziała.
Dzięki wielkie !! Działa
Ale kurcze dlaczego grając tyle czasu nic mi się nie działo, a w pewnym momencie takie cuś wyskoczyło:/
No ale ważne, że działa

A tak btw. to nie wierzę, że mając tak dobry sprzęt jakikolwiek wyciek pamięci może mieć miejsce:/ BO później wyskakiwało, że brakuje pamięci wirtualnej:/
Tak na marginesie to podam dane kompa:
procesor Intel Core Duo 2,5 ghz
Ram 2gb ddr2
grafika GeForce 9600 gt 512mb

I kurde nie chce mi chodzić FM ?
Ostatnio edytowane przez Kamyk : 21.04.2010 o godz. 22:37.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując