Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
silver1906ts
Junior Member
Od: 09.2009
Offline
#
9188
19.04.2010, 21:05
Tu jest animacja z C (Film od początku budowy 2)
http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ku-budowy.html
silver1906ts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do silver1906ts
Znajdź inne posty napisane przez silver1906ts