Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9187
Stary 19.04.2010, 20:59
przy tym stadionie nie ma konkretnych dat.. moga za miesiac, a moga pod sam koniec budowy, z nimi nic nie wiadomo.. co pokazali juz kilkakrotnie, wiec nie przywiazywalbym uwagi do "oficjalnych" dat..

cos tam na oficjalnej wspomnieli o poręczach i barierkach na trybunie.. zeby i w tej kwestii nie zajebali sprawe, wstawiajac blache za blacha w odleglosci 30 cm.. w ogole takie barierki / porecze do mnie nie przemawiaja.. na Legii bodaj jest podobnie i ch.. to wyglada

SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6823748844.jpg

Sorki jeśli było już to poruszane, ale co jest planowane na tym tarasie gdzie aktualnie znajduje się ta żółta folia?

niech oni lepiej te dziury na tylach czyms zaslonia.. w naroznikach te szczeliny to juz calkowita porazka ale te tyly mozna uratowac
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 19.04.2010 o godz. 21:04.
Odpowiedz cytując