|
Co zrobić żeby w PES-ie 10 w trybie Be a legend chciała mnie Wisła? Chce mnie zawsze Legia, Górnik Zabrze, Zagłębie Lubin.
PS: Od razu zaznaczam że gram na Ekstraklasa Patch 2010.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|