Wyświetl pojedynczy post
ZSW746
Junior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6097
Stary 19.04.2010, 18:26
Wedlug mnie Komorowski udowodnił, że nie nadaję się na prezydenta naszego kraju. Mniejsza o jego decyzje, które wzbudzały tylko wielkie kontrowersje. Bardziej zapadly mi w pamięci jego przemówienia, z ktorymi poprostu strasznie się męczył i mówił je tak, jakby ktoś wczesniej mu je napisał, a on widział je po raz pierwszy na oczy podczas wystapiania.
Może wydaję się to błahy powód ale moim zdaniem dobry prezydent powinien swoimi wystapieniami wzbudzać i poruszać naród, a Marszałek Sejmu tego poprostu nie robi.