Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6944
Stary 19.04.2010, 18:25
mastahkillah napisał(a):Wyświetl post
a ja myśle że ten remis w derbach jakos pozytywnie na nich zadziała.
Jadą autobusem do Mediolanu, ok 1000km. zwycięstwo bedzie niespodzianką.
Odpowiedz cytując