Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 19.04.2010, 17:08
A ja myślę wręcz odwrotnie, że piłkarze po takiej długiej przerwie będą mieli problemy, żeby wejść w mecz. Obym się mylił, mówię to trochę w żartach i mam nadzieję, że nie będziemy świadkami niecelnych podań i strzałów przeprowadzanych w żółwim tempie, a po meczu wszystko zostanie zwalone na przerwę w rozgrywkach, zaburzenie cyklu meczowego itd.
Nie zdziwiłbym się gdyby tak było. Zresztą podobne problemy mieliśmy po meczach reprezentacji, tyle, że wtedy drużyna była rozbita...a teraz niby przepracowali razem ten czas. No oby to "zgrupowanie" przełożyło się na grę.
Jak zobaczę jutro, że gwiazdy oddychają przez rękawy i nie potrafią kopnąć prosto piłki wyłączam tv i tak jak ostatnio przerzucam się na relację tekstową.
What's new?

Odpowiedz cytując