Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1020
Stary 19.04.2010, 17:04
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Te ceny na Legii to jakiś kosmos, ale może mi się tylko tak wydaje bo pochodzę z biednego Podkarpacia, gdzie znaczna część ludzi musiałaby przeznaczyć całą pensje na karnet w czerwonym sektorze :|
PORAŻKA!!!
Czy ja wiem czy taki kosmos. Na Lecha ceny karnetu od 2-óch lat wynoszą 550-650 zł za sezon.
Odpowiedz cytując