buczo1985 napisał(a):

Te ceny na Legii to jakiś kosmos, ale może mi się tylko tak wydaje bo pochodzę z biednego Podkarpacia, gdzie znaczna część ludzi musiałaby przeznaczyć całą pensje na karnet w czerwonym sektorze :|
PORAŻKA!!!
|
Czy ja wiem czy taki kosmos. Na Lecha ceny karnetu od 2-óch lat wynoszą 550-650 zł za sezon.