Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1018
Stary 19.04.2010, 16:58
Te ceny na Legii to jakiś kosmos, ale może mi się tylko tak wydaje bo pochodzę z biednego Podkarpacia, gdzie znaczna część ludzi musiałaby przeznaczyć całą pensje na karnet w czerwonym sektorze :|
PORAŻKA!!!
What's new?

Odpowiedz cytując