Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
mastahkillah
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Olkusz
Offline
#
6941
19.04.2010, 16:48
Lechia-Polonia B. 1
Korona-Bełchatów 2
Inter-Barcelona 2
ako.11.54
co myślicie Panowie o takim kuponiku na jutro?
Olkusz 100% Wisła Strażnicy Srebrnego Miasta!!
mastahkillah
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mastahkillah
Znajdź inne posty napisane przez mastahkillah